Haluatko mukaan Supervoima-valmennukseen, joka auttaa sinua ottamaan kirjoittajan lahjasi käyttöön ja tulemaan kirjoittajaksi, joka sydämessäsi jo olet?

seuraavan supervoima-kirjoittajaValmennuksen alkuun on nyt

Päivää
Tuntia
Minuuttia
Sekuntia

Virallinen ilmoittautumisaika on jo päättynyt, mutta jos haluat kuulla lisää ja tulla mukaan  Supervoima-valmennukseen, jätä alta sähköpostiosoitteesi.  Otamme sinuun tällöin yhteyttä ja annamme ohjeet etenemiseen. Jättämällä yhteystietosi saat meiltä myös sähköpostiisi maksuttomia vinkkejä parempaan kirjoittamiseen. 

Supervoima-kirjoittajavalmennus auttaa sinua tulemaan kirjoittajaksi, joka olet aina halunnut olla.  Kaksitoista viikkoa kestävä interaktiivinen valmennus valmentaa sekä sinua että kirjoitustaitojasi, jotta saat vihdoin kirjoittamiseen liittyvät tavoitteesi toteutettua. Valmennukseen kuuluu tehokkaan verkko-opiskelun ohella tehtäviä, joista saat arvokasta henkilökohtaista palautetta. Kaikki valmennuksen materiaalit ovat käytössäsi vähintään 12 kuukautta.  Kysy lisää heippa@kirjoittajakoulu.fi.

Vieritä ylös