VAHVISTA TILAUKSESI

Usein kysyttyjä kysymyksiä

Miten pääsen käsiksi valmennukseeni tai kurssiini?

Pääset jatkossa Omalta sivultasi valmennuksiin ja kursseihin, joihin olet ilmoittautunut. Oma sivusi näkyy Kirjoittajakoulun verkkosivujen ylänavigaatiossa aina kun olet kirjautunut sisään. Saat pian tilauksesi jälkeen meiltä sähköpostiviestillä kirjautumistunnukset.

Mistä saan apua, jos minulle tulee kysyttävää?

Laita viestiä meille sähköpostilla (heippa@kirjoittajakoulu.fi) tai chatissa. Vastaamme sinulle aina 24 tunnin sisällä.

Saanko pääsyn myös Kirjoittajan Työkalupakkiin?

Kaikkiin Kirjoittajakoulun valmennuksiin ja kursseihin kuuluu automaattisesti pääsy 12 kuukaudeksi Kirjoittajan Työkalupakkiin.

Sieltä löydät liudan kirjoittamisen eri lajeihin liittyviä minioppaita. Voit ladata oppaita koneellesi tai tulostaa ne halutessasi.

Maksaminen ei onnistu, missä vika?

Useimmiten vika on maksukortissasi. Tarkasta, että annoit varmasti oikeat tiedot ja oikean turvakoodin. Joskus ongelmana on myös se, että olet muuttanut ja kotikaupunkisi ja postinumerosi eivät vastaa korttiyhtiölla olevia tietoja. Ole meihin yhteydessä, niin selvitämme nopeasti syyn.

Saanko maksustani kunnollisen maksukuitin yritykseni kirjanpitoon ?

Kyllä saat. Maksukuitti tulee sähköpostiisi pian tilauksen jälkeen.

Voinko peruuttaa tilaukseni?

Kaikilla Kirjoittajakoulun valmennuksilla ja kursseilla on vähintään 14 vuorokauden automaattinen peruutusoikeus.

Peruutusaika starttaa koko ajan pyörivissä kursseissa ja valmennuksissa tilauspäivästä ja tiettynä päivänä aukeavissa valmennuksissa valmennuksen virallisesta aloituspäivästä. Peruutukset on tehtävä kirjallisesti sähköpostilla (heippa@kirjoittajakoulu.fi).

© 2022 Kirjoittajakoulu. Kaikki oikeudet pidätetään.

Scroll to Top